Team

Marzena Matuszewska

Właścicielka i założycielka Brandimy, projektantka i trenerka.

Magister sztuki (ASP we Wrocławiu) oraz absolwentka studiów podyplomowych na kierunku marketing i zarządzanie we wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym; studiowała również w Akademie der Bildenden Künste w Monachium. Doświadczenie zawodowe zdobywała w przemyśle; przez pięć lat kierowała działem marketingu w holdingu meblowym. W pracy projektowej i doradczej specjalizuje się w rozwiązaniach dla małych firm. W obszarze jej zainteresowań jest optymalizowanie i minimalizowanie kosztów działań marketingowych. Zajmuje się zarządzaniem, projektowaniem, szkoleniem i doradzaniem w obszarze identyfikacji wizualnej dla firm i organizacji.  Pasje Marzeny to - oprócz Brandimy - historia meblarstwa i kolekcjonowanie mebli Art Deco.

CV

Agnieszka Budzińska

Specjalistka IT

Absolwentka Akademii Ekonomicznej (Zarządzanie) w Wałbrzychu. Z branżą IT związana jest od 2002 roku. Zajmowała się koordynacją tworzenia witryn internetowych dla polskich i zagranicznych klientów. Interesuje się literaturą rosyjską.

Alina Sarniak

Projektantka i stylistka.

Absolwentka wydziału projektowania ubioru łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych oraz London College of Fashion w Londynie; swoje doświadczenie zdobywała pracując jako projektantka w kilku firmach odzieżowych takich jak: Orsay, Broel, Key. Alina wykonuje dla klientów Brandimy indywidualną analizę kolorystyczną (ubiór formalny) i doradztwo w zakresie osobistego image. Współpracuje też przy projektach dot. standardów ubioru firmowego (element systemu identyfikacji wizualnej firmy).

Bartek Durczewski

Z wykształcenia polonista. Od kilku lat stale współpracuje z Brandimą. Jego specjalizacja to fotografia reklamowa dla branży meblowej (pracował m. in. dla Almi Decor, Haste, Meble Olszyna, Wajnert). Dla Brandimy wykonał zdjęcia m.in. dla Meble Olszyna i Enzo-design.